"Blakstienų laminavimas" – kas tai? Ar tai yra tas pats kas „blakstienos pakėlimas“(ang. Lash lift) ?

13/05/2019

Vis dažniau socialinėje erdvėje, forumuose galime matyti atsiliepimus, diskusijas apie akių dizaino procedūras. Ne kiekviena klientė įgali suprasti, kas tai yra vadinamas blakstienų laminavimas, kuo skiriasi nuo cheminio rietimo, ar tai taip pat vadinamas "lash lift"? Taigi, pateiksime šiek tiek informacijos apie procedūras.

Pati plauko pakėlimo reikšmės pradžia yra fonetinė maišant dvi kalbas - anglų ir rusų. Rusiškai "Lash Lift" vadinama "Laminirovanie", todėl daugelis gamintojų, orientuojasi į Rusijos rinką taip pradėdami vadinti "Lash Lift" produktus "Laminavimas" produktais. Taigi natūralu, kad merginos, kurios baigia neformalaus suaugusiųjų švietimo kursus dažnai kreipiasi į trenerius manydami, kad procedūros atliekamos skirtingai.

Didžiausia problema - kad akademijų treneriai nepaaiškina vertimo, kai kurie mokiniai pradeda manyti, kad tai, ką jie išmoko, iš tiesų skiriasi nuo "Lash Lift". Dar didesnė problema - dėl tam tikrų priežasčių kai kurie iš šių mokytojų daro tyčinius teiginius, tarsi "Laminavimas" būtų kažkaip geresnis nei "Lash Lift". Taigi kokie dažniausi mitai?

Blakstienų laminavimas yra gera procedūra, o vadinamas " blakstienos pakėlimas" kenksmingas. Mūsų plaukai priklauso rūgštinei aplinkai, kurios ph yra 5, tačiau norint pakelti plauką nuo šaknies yra reikalinga šarminė aplinka, kuri sukuriama pagal naudojamus losjonus procedūros metu. Šarminės aplinkos, pH yra nuo 8,8 iki 9,5. Veikliosios medžiagos yra suskaidomos rūgštinėje aplinkoje.

Skirtingi produktai. Tai dar vienas klaidingas teiginys, nes nėra vienos konkrečios blakstienos pakėlimas produktų linijos, tačiau daug skirtingų, naudojant skirtingus ingredientus, kad pasiektų tuos pačius rezultatus. Dažnai sudėtyse, kurios reikalingos plaukui galime rasti daug veikliųjų medžiagų kaip hidralizuotas keratinas, pantenolis, kolagenas, argano aliejus, alavijo ekstraktas ir t.t.. Taigi daugelis tų pačių produktų, kurie parduodami angliškai kalbančiam pasauliui, kaip "Lash Lift" produktai, tiekiami į Rusijos rinką kaip "Lash Lamination" produktai! Kiekvienos blakstienų laminavimo procedūros tikslas - suteikti naują formą blakstienoms ir jas pamaitinti.

Laikui bėgant dažnai susilaukiu žinučių su skirtingais klientų klausimais, nes dažnai negauna norimų rezultatų blakstienų laminavimo metu. Taip pat kreipiamasi, kuomet blakstienos būna sugadintos, sudegintos, veliasi, garbanojasi. Tinkamai atlikus procedūrą, rezultatas laikosi iki 8sav. Anot pašnekovės Simonos Raudonienės "Negaliu teigti, kad blakstienų laminavimas visiškai nėra kenksmingas, tačiau mano nuomone žala yra mažesnė nei riečiant kiekvieną dieną plauką blakstienų rietikliu".

Daugiau informacijos apie Blakstienų laminavimo kursus rasite ČIA

Šaltinis Vikipedija